SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne Taslixhe 3 dhoma - Kodi 0789
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
131150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me Qira ne Taslixhe - Kodi 0789

Lokacioni: afer Prokredit Bankes

Siperfaq 100 m2

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Uj 24 H
- Nxemje Qendrore
- Hymja ndaras

- Shtepia gjindet ne nje vend te qet dhe shum e pershtatshem per familjar

Çmimi €270

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »