SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Prizren / Ortakoll
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Madhësia :
364 m²
Viti i ndërtimit :
2006
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
131152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia trekatëshe me bodrum në lagjen "Ortakoll" , Rr. Leka i Madh nr 5, në Prizren me sipërfaqe prej 364 m2 dhe me truall prej 2 arë (200 m2).

Shtëpia gjendet me një lagje shume të qetë dhe komode për banim.

Shtëpia është e mobiluar dhe ka këtë renditje:

· Bodrumi është me sipërfaqe 100 m2 duke e përfshirë garazhën e brendëshme.

· Në katin e parë shtëpia posedon lokalin afarist dhe ka 1 sallon, 1 dhomë gjumi dhe 1 banjo.

· Në katin e dytë gjenden 1 sallon i madh me terrasë, 1 kuzhine, 1 dhomë gjumi dhe 1 banjo.

· Në katin e tretë gjenden 1 sallon i madh me terrasë, 1 kuzhinë, 3 dhoma gjumi dhe 1 banjo.

· Shtëpia posedon 2 kopshte

Me nderime
Tel: +37744127779
Tel: +37744127779
Informata rreth publikuesit
Hoda
Prizren
+37744127779
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »