SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitje e truallit - shtëpisë
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '17
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
131158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtëpinë në Taslixhe IV/ Rr. Naser Hajrizi në Prishtinë. Shtëpia është e ndërtuar në truallin, në sipërfaqe 4.70 ari. Shtëpia ka sipërfaqe 120 m² dhe podrum 40 m². Shtëpia/ trualli është i rrethuar, posedon infrastrukturën rrugore, kanalizimin, ujësjellësin. Gjithashtu, në truall është i ndërtuar edhe bunari – përveç ujësjellësit.

Shtëpinë/ truallin mund ta ndërrojmë edhe me banesa, varësisht nga vlera e truallit/ shtëpisë.

Në këtë informatë, mund t’i shikoni pamjet, si: hartën se ku gjendet trualli/ shtëpia, pamje të shtëpisë, pamje të truallit/ oborrit dhe pamje të Taslixhes IV.

Çmimi 120.000 euro.
Numri kontaktues: 044 472 171
E-mail: besbuzhala@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
044472171
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »