SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia 300m2, 4 Ari, Mat 1, Te banesat e bardha,
Çmimi :
€189,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
2011
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
131184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia 300m², Bodrum+P+1 (Bodrumi dhe dy kate banimi), të ndërtuar në vitin 2011 në Hapësirën prej 4 ari oborr.

Garazhe dimensioni 6.4 X 3.7 me dyer automatike dhe bodrum për nxemje qendrore sistemi me rryme dhe me pelet, dhe hapsira tjeter e bodrumit.

Kati i parë ka sallon të hapur i mobiluar me mobilje, air kondicion, kaminë me dru, kuzhine moderne me te gjitha pajisjet e kuzhinës, trapezari me dalje ne verande dhe oborr, dhome e mobiluar e pritjes–pune me ballkon, Banjo/WC/tush, e shtruar me parket kroat te klasit te pare.

Kati i dytë ka tre dhoma gjumi, dhomën e prindërve e mobiluar ne mënyrë standarde, banjo/WC/tush kabine duke përfshirë edhe pjesën për gardërobën dollapë te sistemit amerikani dhe dy dhoma tjera gjumi për fëmijë me ballkone dhe terase shume e madhe, mobilet krevatet për fëmijë, dollape, korridori dhe Banjo /WC/ për dhomat e fëmijëve.

Ngrohje qendrore te sistemit me pelet opcion edhe me rryme, sistemin e ujit me bojler te madhe me ngrohje qendrore dhe me rryme per tere shtëpinë (300Ltr).
Sistemin e kamerave dhe sistemin e sigurisë alarm brenda dhe jashtë shtëpisë duke e mbuluar edhe oborrin.
Shtëpia është e ndërtuar në 4ari oborr të gjelbëruar dhe është e rrethuar me muri dhe me grilla.
Sistemi i ujësjellësit dhe sistemin e rezervuarit te ujit prej 2000lit hapësirë e veçante.

Alternative e rrymës me sistemin amerikan te invertorit ku janë te kyqura i gjithë ndriçimi i shtepise, TV dhe Alarm.

Përveç garazhes ka mundësi parkimi edhe për një veturë tjetër ne oborr dhe gjithashtu edhe parkim ne rruge (dy vetura).

Prona ëhtë e rregulluar me kadaster në emër të pronarit dhe është në fazën e legalizimit për leje.

Çmimi i shitjes 189,000.00€


Kontakt tel. +37745198003
e-mail: brexha73@gmail.com
Informata rreth publikuesit
bajram
+37745198003
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »