SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 84m2 me qira per zyre ne Mati 1, "LIN" Projekt.
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:46
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
131186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 84m2 me qira per zyre ne Mati 1, "LIN" Projekt.
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte e pa mobiluar vetem kuzhina eshte.
Çmimi i qirase eshte 220euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044517550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »