SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartament 2+1, Rezidenca Magnet, Tirane
Çmimi :
€73,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
131187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky apartament 2+1 është i mirëorganizuar në një sipërfaqe racionale me orientim Veri-Lindje. Në një sipërfaqe prej 92.3 m² sigurohet komoditeti i kërkuar. Organizimi i brendshëm, krijon hapësira komode për jetesë në cdo ambjent. Tualeti kryesor ndodhet ndërmjet dy dhomave te gjumit dhe është në shërbim të dy zonave, të ditës dhe të natës.

Materialet dhe teknikat e përdorura janë me cilësi gjermane! Aksesi dhe parkimi nëntokësor shmangin praninë e mjeteve automobilistike në zonën përreth dhe nuk lejojnë ndotjen akustike dhe të ajrit në ambjentin tuaj. Ka shumë arsye pse duhet të ndiheni të sigurt në investimin tuaj në këtë njësi! Mos nguroni, na kontaktoni!
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »