SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartament 3+1, Rezidenca Magnet
Çmimi :
€95,800.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
131188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky apartament 3+1 është i mirëorganizuar në një sipërfaqe me orientim nga Veri-Lindja dhe Jug-Lindja. Në një sipërfaqe prej 120.3m² sigurohet komoditeti i kërkuar. Hyrja e apartamentit të fton në zonën e ditës.

Ajo karakterizohet nga një sipërfaqe e gjerë ndriçuese, nga ku realizohet edhe aksesi në lozhë Organizimi i brendshëm, krijon hapësira komode për jetesë në cdo ambjent. Termoizolimi ndihmon në ruajten e një temperature optimale në ambientin e njësisë, ashtu sikurse edhe forma kompakte dhe ekspozimi jo i tepruar ndaj ambientit të jashtëm.

Dhoma martesore komunikon drejtpërdrejt vetëm me korridorin shpërndarës, duke mundësuar privatësisë e nevojshme. Ajo ka tualet për përdorim personal. Materialet dhe teknikat e përdorura janë me cilësi gjermane! Ka shumë arsye pse duhet të ndiheni të sigurt në investimin tuaj në këtë njësi! Mos nguroni, na kontaktoni!
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »