SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Dyqan, rezidenca Magnet, Tirane
Çmimi :
€56,900.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '16
Madhësia :
42 m²
ID e produktit :
131189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti Dorado sjell në mënyrë unike njësi shërbimi me sipërfaqe të gjerë shfrytëzuese, me ndriçim natyral.

Materialet dhe teknika e ndërtimit vënë në përdorim standardin gjerman.

Parkimi vetëm nëntokësor shmang praninë e mjeteve automobilistike në brendësi të kompleksit, duke ju krijuar mundësinë e shfrytëzimit komod të hapësirës rrethuese të ambientit tuaj.

Mos nguroni! Kjo është mundësia juaj!
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »