SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ambjent, Biznesi, Rezidenca Magnet, Tirane
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '16
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
131194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti Dorado sjell në mënyrë unike njësi shërbimi me sipërfaqe të gjerë shfrytëzuese, me ndriçim natyral. Njësia është e pozicionuar në pjesën Veri-Lindore.

Materialet dhe teknika e ndërtimit vënë në përdorim standardin gjerman.

Parkimi vetëm nëntokësor shmang praninë e mjeteve automobilistike në brendësi të kompleksit, duke ju krijuar mundësinë e shfrytëzimit komod të hapësirës rrethuese të ambientit tuaj.

Mos nguroni! Kjo është mundësia juaj!
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »