SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ambjent Biznesi, Rezidenca Magnet, Tirane
Çmimi :
€93,600.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '16
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
131195
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me përvojë në projektim dhe menaxhim, Kontakt sjell cilësinë e ambienteve ndihmëse për banim.

Njësia është e pozicionuar në pjesën Jugore. Orientimi i drejtë nëpërmjet sinjalistikës, ndriçimi natyral i gjithë hapësirës, realizimi me materiale dhe teknika të ndërtimit me cilësi gjermane dhe siguria që mundësohet, janë bindja për investimin tuaj.

Kjo është mundësia juaj!
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »