SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ambjent Biznesi, Rezidenca Magnet Tirane
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '16
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
131198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Njësi shërbimi e pozicionuar në pjesën Jug-Perëndimore të objektit. Vjen si kombinim i hapësirës së ndriçuar natyralisht dhe realizimit me materiale dhe teknika të ndërtimit me cilësi gjermane.

Parkimi vetëm nëntokësor shmang praninë e mjeteve automobilistike në brendësi të kompleksit, duke ju krijuar mundësinë e shfrytëzimit komod të hapësirës rrethuese të ambientit tuaj.

Ndihuni të sigurt në investimin tuaj!

Mundësia është juaja!
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »