SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA-PENT HOUSE ME QIRA NE ARBERI
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
230 m²
ID e produktit :
131215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LËSHOHET BANESA (PENT HOUSE 330m2) ME QERA, NË ARBËRI Rr. “AHMET KRASNIQI” E NDËRTUAR NGA KOMPLEKSI “TREGTIA” KATI 8, ME SIPËRFAQE 230m2,

RENDITJA:
SALLON (ME DY AMBIENTE),
KUZHINË ME TRAPEZARI,
3 DHOMA GJUMI,
DHOMË PUNE,
SHPAJZ,
3 BANJO, WC,
2 BALLKONA, +100m2 TERASË,
GARAZHË,
E GJITHA E MOBILUAR DHE E GATSHME PËR TË BANUAR,

ÇMIMI 2.200Єm2,

KONTAKTI:
Real Estate Imobanimi
TEL:045 951 358
VIBER:049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »