SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SHTËPIA në lagjen Qëndresa
Çmimi :
€199,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
131219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet SHTËPIA në lagjen Qëndresa

Posedon:

• 400m2,
• 2 katëshe,
• 5 dhoma gjumi,
• Sallonë,
• Kuzhinë me trapezari,
• 3 banjo,
• Koridor,
• Ballkon,
• +garazhë,
• +podrum,

E renovuar dhe mobiluar, Çmimi 199.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »