SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me Qera Banesa per Zyre ne Dardani perball 'Bill Klintonit"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
ID e produktit :
131221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qera Per ZYRE.

Banesa eshte ne katin e pare, ne Dardani perball "Bill Klintonit" mbi lokalin e lodrave "Vardem". Leshohet njera pjese per zyre sepse tjetra pjese veq eshte zyre! Hapesira qe leshohet me qera eshte mbi 25 m2, ka nje dhome, terase, ndersa koridori dhe toaleti shfrytezohen te perbashketa me zyren aktuale. E pershtatshme per shume sherbime... Hapesira perball semaforave e pershtatshme per reklame 4 metra. Leshohet pa mobile per zyre.

Cmimi me marrveshje!

Kontakt: 044 444 221

049 559 144
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ALDO
Prishtinë
044 444 221
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »