SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 67 m2 në Rrugën Dardania në Fushë Kosovë te banesat e “Dardania”.
Çmimi :
€43,550.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Parking Rrugor
ID e produktit :
131225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet përball “BAU Market” Posedon 67 m² dhe është në katin përdhesë.

Organizimi i banesës:

1 Dhomë të ditës
1 Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Korridora
2 Ballkona.

Banesa është ndërtuar në vitin 2007, është e mobiluar në mënyrë moderne.

Çmimi i banesës është 43,550 €

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë në Google Maps, Koordinatat: 42.641656, 21.106278

Agjencioni për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311
info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »