SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANES - ZYRE në Qendër (afër Shtëpisë së Shëndetit)
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:37
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
131227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA me Qira në qendër për Zyre, në rrugën Hajdar Dushi, përkatësisht përballë Ministrisë së Punëve të Brendshme (afër Shtëpisë së Shëndetit). Kati i 4-të. Sipërfaqja (80m² neto).

Renditja:

- Dhome dite

- 2 Dhoma Gjumi

- Kuzhine

- Trepezari

- Banjo

- WC

- Ballkon

- Bodrum

Lift funksional dhe interfon, nxemje qëndrore

- Çmimi 500 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »