SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qira ne Ulpiana
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
131240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira per stundente. Banesa eshte e sapo renovuar dhe ka:

dy dhoma,
kuzhine,
banjo,
shpajz,
ballkon
dhe posedon nxemje nga ngrohtorja e qytetit.

Tel.: 044 230 971/ 049 160 472
Informata rreth publikuesit
Qëndresa
044 230 971/ 049 160 472
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »