SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT: shitet trualli
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '16
Madhësia :
10000 m²
ID e produktit :
131264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten 10 ari truall ne rrugen magjistrale Prishtine-Gjilan, respektivisht ne hyrje te Gracanices. Trualli eshte shume i pershtatshem per banim, por edhe per zhvillim bisnesi, pasi shtrihet perskaj rruges kryesore. Trualli shitet nga pronari dhe ka dokumentacion te rregullt..
Informata rreth publikuesit
Shkelzen
Prishtinë
044234842
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »