SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lshoj banes me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
131290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lshoj banes me qira , kati i par dhe i dyt , me garazh dhe me ujë n24H . Banesa eshtë full e mobiluar . Viber;+38649118259

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nusret
Prishtinë
049118259
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »