SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Lokali 85 m2
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
131291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali 85 m2 ne fushkosove te objektet e tregtise,Lokali ka pozite te pershtatshme ne perdhes dhe parking te mjaftueshem.
Informata rreth publikuesit
vlorian
Drenas
044925703
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »