SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
451 m²
ID e produktit :
131297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me 5.41 Ari .
Shtëpi me plan urbanistik me tri hyrje të veçanta .
Posedon bodrum dhe dy kate banim me 480.6.2m2 të shfrytëzueshme.
Gjendet në lagjën “Dardania I”.
Çmimi i shtëpisë është sipas marrëveshjës.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »