SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banes me Qera ne Breg te Diellit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
131317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banes me Qera ne Breg te Diellit, Rr. Kaqanikut, afer Kolegjit Iliria.Banesa , ka 74m2.komplet e mobiluar, nxemje qendrore individuale, rezervar te ujit. Der te blinduar + 1 shul ekstra, grila te hekurit ne dritare per siguri si dhe parkingun te veqante ne garazh per veture.
- salloni me kuzhine,
- dy dhoma te gjumit,
- nje dhome pune pershtateshme per zyre ose dhome gjumi,
- banjon,
- shpajzi,
- koridori,
- nje ballkon,
Cmimi 300 Euro.

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »