SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat ne Tophane te Qafa me super pamje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
468 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
131323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4 Banesa dhe 1 Gasonjerk.
3 Banesa në katin e 5-të kurse 1 ne katin e 2-të.
Objekti është ndërtim i ri dhe ka pamje fantastike


Banesa I - 85 m2

Sallon: 1
Dhoma: 2
Banjo: 2
Ballkon 1
Pamja nga qendra.

----------------------------------------

Banesa II - 85 m2
Sallon: 1
Dhoma: 2
Banjo: 2
Ballkon 1
Pamje nga qendra.

------------------------------------------

Banesa III - 130 m2

Sallon: 1
Dhoma: 3
Banjo: 2
Ballkon: 1

-------------------------------------------

Banesa IV - 136 m2

Sallon: 1
Dhoma: 3
Banjo: 2
Ballkon: 1

------------------------------------------

Gasonjerka : 32m2

Sallon : 1
Banjo: 1

---------------------------------------
Banesat nuk janë te mobiluara.
Çmimi:
Informata rreth publikuesit
Valon
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »