SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 80m2 (lagjia Muhaxheret) Prishtine
Çmimi :
€64,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
131328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 80m2, gjendet ne katin e 5, ka ashensor. Banesa permban sallonin me kuzhine, balkonin, banjon, si dhe dy dhoma gjumi. Banesa eshte ndertim i ri, ne perfundim e siper, ndertimi eshte bere nga kompania ''Besa-Commerce''. Gjendet 200 metra larg ambasades se Zvicres, 10minuta larg qendres se qytetit..
Informata rreth publikuesit
Brahim
Prishtinë
+37744199062
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »