SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia e tipit "A" ne Lagjen Nderkombetare
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
131331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia e tipit "A" ne Lagjen Nderkombetare, me siperfaqe prej 450m2, shtepia eshte komplet e mobiluar eshte nje nder shtepite me te veçanta ne lagjen "Nderkombetare",
Shtepia ka dhome te madhe dite, nje sallon tjeter te madh, kuzhine kater dhoma te gjumit dhe kater banjo.
Shtepia ka organizim fantastik, me hapesira dhe dhoma te medha, ka stil unik dhe modern.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja Ndërkombëtare [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »