SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Super Moderne me Qira ne Qender - Kodi 0790
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
131333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes Super Moderne me Qira ne Qender - Kodi Kodi 0790

Lokacioni: Rruga Fehmi Agani te Turkish Airlines

Siperfaqe: 60 m2

Kati 3

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon
- Koridor

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Klimatizim
- Uj 24 H
- En Larse
- Gjakuzi

.E posa renovuar dhe e rregulluare me te gjitha te reja full extra . . Banesa ka pamje nga te dya ante ka pamje atrakrive.

Çmimi €500

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »