SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SHTËPIA në lagjen “038”
Çmimi :
€345,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
4
Madhësia :
390 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
131339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Neve nuk dimë të ndalemi, like faqen Pirro që të mos ndalësh as ti duke shikuar oferat tona!

Lagje e re, e qetë, me gjitha të mirat vetëm ju po mungoni, oferta e radhës nga Zyra Pirro.

Shitet SHTËPIA në lagjen “038”

Posedon:

• 390m2,
• 7.5 ari truall,
• 2 katëshe,
• 6 dhoma gjumi,
• Sallonë,
• Kuzhinë,
• 4 banjo,
• 4 ballkona,
• 2 terasa,
• Garazhë,
• Podrum,
• Kopshtë,

E renovuar dhe mobiluar, Çmimi 345.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Lagjja 038 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »