SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes-zyre me qira në Qafë
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:00
ID e produktit :
131341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa e pershtatshme per zyre me qira në Qafë, Rr. UÇK-së, kati i I-të,
Banesa posedon 80m2: tri dhoma, koridor, banjo, depo dhe 2 ballkon, ne gjendje shum te mir dhe e pershtatshme per shum veprimtari
Çmimi: 300€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »