SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 61.2. ne NARTEL CENTER. Kati 6
Çmimi fillestar :
€1,100.00
Ju kurseni :
€101.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€999.00 Çmimi rritet në €1,100.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
131345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa esht e gatshme per banim.
Posedon 1 dhome gjumi.
Qendrimin ditor dhe kuzhinen.
Pamjen ne jug.
044601786
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »