SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN TROJET NE VETERNIK (Prishtina e Re-Zona QENDER).
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
ID e produktit :
131361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toka ne Lagjen Veternik-Prishtina e re-Zona Qender,ka plan urbanistik i aprovuar,toka eshte e pershtatshme per Ndertime te larta ku mund ti shifni dhe fotot.Me flet poseduse dhe me gjitha dokumentacionet perciellse me pronar ekzistus qe 80 vite.
Numrat Kontaktues:045-100099.
044-901-888.
Informata rreth publikuesit
L
Prishtinë
044901888
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »