SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 98m2 ndertim i Lesna ne Kalabri
Çmimi :
€699.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
131363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super Ofert Shitet banesa 3 dhomshe 98m2, kati 8, te Lesna, ne lagjen Kalabria (Emshir). Banesa ka pamje nga rruga kryesore per Veternik, ka poziten me te mire ne objekt ne Jug-Perendim, ka keto hapsira:
- sallon me kuzhine e trepezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- toalet
- ballkon
- koridor
Ne ballkon ka dalje nga dhoma e dites dhe nga dhoma e gjumit.
Ndertim sipas standardit europian: parket bungu, dritare pvc
gjermane me xham te trefisht, dyer druri sllovene etj. Objekti eshte me leje te rregullt ndertimi, e gatshme per banim.
Qmimi 699 euro per m2, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion Prishtine
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »