SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje
Çmimi :
€530.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:43
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
131364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa prej 75m^2 ne Fushe Kosove.Banesa gjendet ne katin e 2-te dhe ka orijentim ka jugu.

Banesa posedon:
2-dhoma gjumi,
1-sallon me kuzhine,
1-banjo,
1-ballkon.

www.inon-ks.com 
049707173
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Fakulteti Teknik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »