SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
131386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershendetje,

Banesa eshte ne shitje me super cmim:

Banesa Shitet e Mobiluar si e shihni edhe ne foto,
Banesa posedon nje dhome gjumi, nje sallon me ballkon ku mundeni te qendroni , pamja eshte nga parku kryesor i qytetit te Gjilanit.
Banesa po ashtu posedon edhe kuzhinen me gjitha elementet per nje fillim te nje jete te re!
Banjo eshte e kompletuar.

Shihni fotot dhe binduni, presim blers serioz !!!

Mos te harrojme me cekun qe banesen mund te zhfryzoni edhe per Zyre apo Ordinance !!
Informata rreth publikuesit
Hadi
Gjilan
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »