SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA NË SHITJE KODRA E DIELLIT
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:48
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
131446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Kodra e Diellit ( Mbrapa Varrit Ibrahim Rugova ) , sipërfaqja : 74.47 m2 , kati : I tretë ( III ).
Banesa posedon : dy dhoma gjumi , salloni me kuzhinë , koridori , banjo dhe ballkoni .
Çmimi : 750 € m2
Tel : 044 300 089
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »