SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Arbëri, mbrapa Ministrisë së Shëndetësisë
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:21
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
131447
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa në Arbëri, mbrapa Ministrisë së Shëndetësisë

Posedon:

• 78 m2,
• Kati 8,
• 2 dhoma gjumi,
• Sallonë me kuzhinë,
• Banjo,
• Koridor,
• Ballkon,

E renovuar dhe mobiluar, Çmimi 650Єm2.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »