SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) SHTËPI në Veternik afër Lagjes NIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
131448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet SHTËPIA me Qira në Veternik afër Lagjes NIC. 2 Kateshe + Podrumi. Sipërfaqja (300m²). Oborri 2 Ari.

Renditja:

- Sallon me Kuzhine (50m²)

- 4 Dhoma Gjumi

- Koridor

- 2 Banjo (njëra me Hamam)

- Shpajz

- Ballkon

E mobiluar komplet, energji elektrike 24h, uje 24h, sigurim, nxemje qëndrore (dru dhe qymyr). Trualli i rrethuar.

- Hapësir parkingu në Podrum për dy vetura, si dhe për dru, qymyr etj..

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »