SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qera te santea
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
131451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera te sante , sallon kuzhin dhom gjumi dhe banjo.

tel : 049 490 493
Informata rreth publikuesit
Johnny
Prishtinë
049 490 493
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »