SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa exclusive 90m2, kati i 4-te, ne lagjen Tophane
Çmimi :
€79,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
131452
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super oferte Shitet banesa exclusive 90m2, ne katin e 4-te, ne lagjen Tophane. Banesa eshte ndertim i ri, komplet e mobiluar, moderne dhe shume funksionale, ka kete renditje hapesirash :
- sallon me kuzhine bashke
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
Banesa shitet e mobiluar me Smart Tv dhe mobilje te Ikea, simpo, gorenje etj.
Qmimi me mobile 79.000 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »