SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa e re me qera ne Qender
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
131471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen e re dhe te mobiluar me qera ne qender te Prishtines. Banesa posedon sallon+kuzhine ,dhome gjumi , shpajz ; banjo dhe ballkon . Banesa eshte e ndertuar ne vitin 2014 dhe eshte e mobiluar komplet, banesa gjindet ne katin e 4 dhe posedon ashensor dhe hyrje ne objekt me kartel.
Informata rreth publikuesit
Okbythis
Pejë
049711122
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »