SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANESEN ME QIRA NE PRISHTINE,LAGJA DARDANIA
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
131473
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESA GJENDET NE LAGJEN DARDANIA, ESHTE NE KATIN E PARE SI DHE ESHTE E MOBILUAR, KA DY DHOMA NJE KUZHIN ME TRAPEZARI, BANJO DHE BALLKON.
KA 65 M2.
Informata rreth publikuesit
Migjen
Prishtinë
044143720
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »