SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Dardani 250 euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
131480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet afer shkolles Dardania dhe afer bashkesise lokale. Ndertesa është vetem 4 katshe. Per me shumë kontaktoni ne 044-202-982
Informata rreth publikuesit
pom_frit
Prishtinë
044-202-982
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »