SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa - 56 m2 - Prishtine
Çmimi :
€59,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
131487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Dafina Standard (Mati 2) ne Prishtine
- Banesa eshte 56 m2
- Dhome gjumi, sallon, dhe kuzhine
- Ka garazh, ashensor, dhe ballkon
- E mobiluar
- Ngrohje Qendrore
- Kati i 3-te
- Cmimi 59,000 Euro

Per cdo informate shtese na kontaktoni ne 049 112 592
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
049112592
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »