SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia 3 kat - 370 m2, ne Dragodan
Çmimi :
€340,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6
Madhësia :
370 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
131488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Dragodan, Prishtine
- Shtepia eshte 370 m2
- Perdhese plus 2 kat
- 2 Garazha
- Oborr
- Nxemje qendrore, me rryme dhe nafte
- Klimatizim ne te gjitha dhomat
- Mundesi per ndare me hyrje te veqanta (krijimi i 3 banesave).

Cmimi i shtepise eshte 340,000 Euro (i negociueshem)

Per me shume informata kontaktoni ne 049 112 592
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
049112592
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »