SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR ‪‎SHITJE - Banese 85m² - Rruga B
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
131493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesë 2+1 e mobiluar me Termokos në rrugën B ku gjendet spitali "Medicine" në Prishtinë

85m²│2 Dhoma gjumi│1.5 Banjo│Kati 6│Mobiluar
▁▁▁
Banesa është ndërtim i Partner&Dervisholli dhe gjendet në katin e 6-të të Residio 2 buzë rrugës B, objekti i veshur me tulla ngjyrë hiri.

E gjithë banesa është e orientuar nga rruga B, planimetria është shumë e mirë dhe funksionale, ka sipërfaqe prej 85m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me kuzhinë, 1 Ballkon, 2 Dhoma gjumi, Koridor, 1 Banjo dhe 1 WC.

Ofrohet e mobiluar si në foto (mund të blihet edhe pa mobilje), shumë moderne dhe të gjitha hapësirat janë të shfrytëzuara mire. Kuzhina është funksionale me të gjitha pajisjet me dollapa deri në tavan.

Është ndërtuar me materiale shumë cilësore, fasadë efiçiente, dritare gjermane me makanizma Roto, ngrohje qëndrore me Termokos, dyer të hyrjes të blinduara, ashensor Kleeman, mirëmbajtje të vazhdueshme.

Çmimi 95'000€ (me mobilje)

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #shitje #banese #prishtine #rrugaB #dervisholli #fivestar
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »