SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 115m2 ne Arberi / Dragodan, afer "Fivestar" Fitness.
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:02
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
131499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 115m2 ne Arberi / Dragodan, afer "Fivestar" Fitness.
Banesa eshte ne katin e gjashte, ka dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo, wc dhe terase.
Çmimi eshte shume i volitshem 900euro per m2 i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »