SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa exclusive 85.7m2, kati i 7-te, ne lagjen Tophane
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
131507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super oferte Banesa exclusive 85.7m2, ne katin e 7-te, ne lagjen Tophane, shume afer qendres se qytetit. Banesa eshte ndertim i ri, moderne dhe komplet e mobiluar me shume shije, ka kete renditje
- salloni me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- toaleti
- koridor
- ballkon
Ka parking te mjaftushem, nxemje me rryme, dy lifta ne funksion.
Banesa shitet komplet e mobiluar.
Qmimi eshte 95000 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »