SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 81m2 në shitjë te Qendra Tregtare.
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:32
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
131512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 81m2 në shitjë te Qendra Tregtare.
Banesa gjendet në lagjen Bregu I diellit, afër Qendrës Tregtare dhe Sh.F. Ismail Qemaili, dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me Kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon
1. Koridor
1. Podrum (6m2)

Banesa ka ngrohje qëndrore me qytet TERMOKOS, ka KAMIN si dhe është e renovuar.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »