SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera te parku i qytetit
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
131513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne prishtin te parku i qytetit (te ish slovenia sport). Banesa eshte ne katin e 2 ka 56m2. Ka 2 dhoma gjumi. Ka 1 dhom dite me kuzhin. Banjo, shpajz, teras, nxemje qendrore dhe eshte e mobiluar tersisht. Leshohet vetem per familjar.
044 902 215
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ari
Prishtinë
044902215
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »