SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne ULPIANE te Fontana
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
131533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne Ulpiane tek Fontana, soliteri i 3. Banesa eshte e pajisur mire dhe ka te gjitha gjerat elementare. Ashensori punon, me kartela vetem per banoret e hyrjes
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- salloni,
- banjo
- kordior dhe
- ballkon i cili eshte i mbyllur
Qmim 250euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »