SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) SHTËPI në Sofali afër Gërmisë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
131539
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 SHTËPI në Sofali afër Gërmisë me 12.5 Ari Truall. Njëra eshte 2 kateshe + Podrumi dhe Garazha, kurse tjetra është një kateshe. Sipërfaqja (200m² Banim).

Renditja:

Kati i parë

- Sallon me Kuzhine

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

Kati i dytë

- Sallon me Kuzhine

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar komplet, nxemje qëndrore, oborr i rregulluar, bunar.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »